Nie przechodź obojętnie obok #17milionów.
Miliony ludzi z MPD czekają na Twoją pomoc!

Kampania 17 milionów skierowana jest do wszystkich, którzy chcą i lubią pomagać. Każdy może przyłączyć się do akcji.

Gdziekolwiek jesteś, niezależnie od tego, czym się zajmujesz i ile masz lat, okaż pomoc osobom walczącym na co dzień z MPD.

Możesz dołączyć do naszej kampanii na kilka sposobów:

Wstaw zdjęcie

Zrób zdjęcie z hasłem „17 milionów” i opublikuj je na swoim profilu w social media, oznaczając hashtagiem #17milionów. Wzór do pobrania tutaj.

Zmień Profilówkę

Zmień zdjęcie profilowe. Znajdziesz je tutaj lub skorzystaj z gotowej nakładki na profilówkę. Tak niewiele trzeba, by dołączyć do #17milionów.

Kup bilet

27 października weź udział w Koncercie Charytatywnym #17milionów, który odbędzie się w Gmachu Filharmonii Łódzkiej. Sprzedaż biletów tutaj.

Podaj dalej

Przekaż adres naszej strony internetowej możliwie jak największej liczbie znajomych. Im więcej osób dowie się o akcji, tym lepiej.

Nagraj filmik

Nakręć krótkie video z informacją o kampanii „17 milionów” i publikując materiał w sieci, oznacz hashtagiem „#17milionów”. Potrzebujesz więcej informacji? Zgłoś się do nas.

Podaruj

Wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji:  76 1240 5527 1111 0010 6550 6010 Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat „Darowizna – akcja 17 milionów”. Przekaż darowiznę!

Zaświeć na zielono

5 października br. roku chcemy z Waszą pomocą rozświetlić na zielono zabytkowe obiekty, galerie, centra handlowe, nawet każde okno w całej Polsce.Jak możesz wziąć udział w naszej akcji podświetlenia na zielono? Jest kilka możliwości:

1. w dniu 5 października br. o godz. 19:00 podświetl na zielono wybrane miejsce lub budynek

2. zrób zdjęcie podświetlonego obiektu i prześlij w prywatnej wiadomości na nasz Facebookowy profil lub na adres: b.kaminska[at]kolorowyswiat.org

3. pochwal się ,,zielonym” zdjęciem na stronie internetowej i/lub profilu społecznościowym z krótkim postem na temat kampanii 17 milionów i #17milionow

4. chwilę, w której obiekt rozbłyśnie zielonym światłem uwiecznij na krótkim filmiku – chętnie pokażemy go całemu światu

Wyrazem akceptacji naszego pomysłu na okazanie solidarności z ludźmi dotkniętymi MPD może być także zmiana wyglądu Twojej strony internetowej, profilówki, zdjęcia w tle tak, by zawierały one akcenty w zielonym kolorze.

Chcesz dołączyć do akcji podświetlania budynków?
Zapraszamy do kontaktu: b.kaminska[at]kolorowyswiat.org; tel. (42) 640 67 09.