Wyzwanie sportowe

#17milionów

Biegasz, jeździsz na rowerze lub rolkach, uprawiasz nordic walking, poruszasz się na wózku?
Przyłącz się do wyzwania sportowego

Na czym polega wyzwanie?

Swoją aktywnością okaż zainteresowanie, przekaż swoją pozytywną energię osobom z MPD.

Wyzwanie polega na przebyciu od 1 do 31 października tego roku łącznie 17 milionów metrów jako gestu solidarności z osobami dotkniętymi mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD).
Jeśli uda nam się osiągnąć zamierzony dystans, przyjaciel Fundacji i Partner Strategiczny Wyzwania Sportowego – Firma Fujitsu przekaże środki finansowe na działalność Kolorowego Ośrodka Edukacyjno-Terapeutycznego dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Z marką POLAR, Partnerem Głównym akcji, zapraszamy do dokonywania zakupów na stronie POLAR https://www.polar.com/pl, w dniach 1-31.10.2020r. Wykorzystując w tym terminie kod 17MILIONÓWMETRÓW otrzymasz 15% rabatu i jednocześnie pomożesz naszym podopiecznym (oferta nie dotyczy nowości do 6 miesięcy od daty rozpoczęcia sprzedaży w Polsce, w tym modelu Polar Grit X”oraz Polar Unite). Z każdego zakupu, dokonanego z powyższym kodem, marka POLAR przekaże 10% na rehabilitację naszych dzieciaków.

 

Jeśli Ty także chciałbyś bezpośrednio wesprzeć rehabilitację podopiecznych Fundacji Kolorowy Świat, dla których pokonanie krótkiego dystansu wymaga wielu godzin rehabilitacji, możesz przekazać dowolną cegiełkę, np. 17 zł, na rzecz Fundacji Kolorowy Świat nr konta: Bank Pekao 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010.

logo 17milionów metrów
zdjecie17milionow

Wyzwanie w trzech krokach

Tylko 3 proste kroki dzielą cię od podjęcia wielkiego wyzwania "#17milionówMetrów"

ZAREJESTRUJ SWÓJ WYNIK PRZEZ:

Endomondo lub dowolną aplikację, z której korzystasz na co dzień

POKONAJ DOWOLNY DYSTANS

w następnym kroku udostępnij swój wynik

PODZIEL SIĘ SWOIM WYNIKIEM

Opublikuj swój przebyty dystans:
#17milionówMetrów

Partnerzy wyzwania #17milionówMetrów w 2020 roku:

W wybranych klubach sportowych: Xtreme Fitness Gyms i Vera Sport można przyłączyć się do akcji, korzystając z ustawionych bieżni i dodać swoje przebyte metry.

Partner strategiczny
fujitsu
Partner główny
Polar
Partnerzy
decathlon
Polar