fbpx Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 07 wrzesień 2020 08:46

Nie przechodź obojętnie obok 17 milionów

To już szósta odsłona kampanii #17Milionów. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was nowe wyzwania. Co wybierzecie w tym roku? Będziecie spacerować, tańczyć, biegać? A może wolicie kolacje przy świecach i piękne zielone światło w oknie? Każdy Wasz gest ma znaczenie – zróbcie to dla #17Milionów


Cała Polska świeci na zielono

Zielony kolor symbolizuje także solidarność z osobami cierpiącymi na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Mówi się też, że to kolor nadziei. Dla wszystkich, którzy na co dzień zmagają się z MPD, razem  ze wspaniałymi ludźmi z:

PGE Narodowy, Opera Wrocławska, Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie, Geopark Kielce, Galeria Krakowska, Opera Śląska, Radiostacja w Gliwicach, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Dźwigozaury w Szczecinie, Radio Gdańsk, Ratusz w Dzierżoniowie, Zamek Królewski w Chęcinach, Trasa Uniwersytecka w Bydgoszczy, Muzeum Narodowe w Warszawie, Opera Podlaska, Promenada Nadmorska w Świnoujściu oraz wieloma innymi

6 października o godz. 19.00 zaświecimy na zielono. Jeżeli też chcecie pokazać swoją solidarność, 6 października podświetlcie na zielono swój profil w mediach społecznościowych! Niech wygra nadzieja!


#17milionówmetrów – wyzwanie sportowe

Już po raz trzeci rzucamy Wam wyzwanie #17milionówmetrów! Jego celem jest okazanie solidarności z osobami dotkniętymi mózgowym porażeniem dziecięcym, które bardzo często mają problemy z poruszaniem się. To właśnie dla nich, między 1 a 31 października, wspólnie z nami pokonacie tytułowy dystans. Możecie chodzić, biegać lub jeździć na rowerze. Wystarczy, że opublikujecie wynik na swoim profilu w mediach społecznościowych tagując #17milionówMetrów.

W minionych latach w wyzwanie zaangażowało się tysiące Polaków, zarówno znanych sportowców, aktorów, dziennikarzy czy muzyków, jak również osób prywatnych. A Wy? Jesteście z nami?

Więcej informacji na: https://17milionow.pl/strona-glowna/wyzwanie-sportowe-17milionowmetrow


#17milionówgroszy

Czas zaspokoić Wasz głód pomagania! Zjedzcie w jednej z restauracji, które wspierają nasze wyzwanie #17milionówgroszy, a część kwoty, którą wydacie na posiłek pomoże opłacić rehabilitację naszych podopiecznych!

Masz restaurację/bar/kawiarnię? Chcesz razem ze swoimi gośćmi pomóc naszym dzieciakom zrobić pierwsze kroki? Napisz do nas i zgłoś się do wyzwania, a Twój lokal nagrodzimy wyjątkowym medalem, które będziesz mógł wyróżnić się wśród innych lokali.

Więcej informacji na: https://17milionow.pl/strona-glowna/wyzwanie-17milionowgroszy

 

Spacer dla #17milionów

Nie ma jak spacer z rodziną prawda? A jeżeli jeszcze można zabrać przyjaciół i do tego przyjazny człowiek, o niesamowitej wiedzy opowie najciekawsze anegdotki i historie o Twoim mieście? Fantastyczna sprawa! Taki właśnie jest Spacer dla #17milionów. Wybierz się na wycieczkę po Twoim mieście i skorzystaj z ciekawego oprowadzania wyjątkowych przewodników. Pieniądze uzyskane podczas spaceru pozwolą na ufundowanie dodatkowych godzin rehabilitacji w Laboratorium Analizy Chodu!

Więcej informacji na: https://17milionow.pl/strona-glowna/spacer-17milionow

 

Roztańczone #17milionów

Niech taniec porwie wszystkich, którzy w sercach mają nie tylko muzykę ale także empatię i mnóstwo dobroci. Przyłączcie się do jednego z wielu organizowanych w październiku tanecznych maratonów charytatywnych i pomóżcie dzieciom cierpiącym na MPD. Zatańczcie dla tych, którzy marzą o tym, by do Was dołączyć – niech wasza pozytywna energia pomoże im w walce o lepsze jutro. Niech moc będzie z Wami! Jeśli jesteście szkołą tańca i chcecie dołączyć do tegorocznej akcji „roztańczone #17milionów” skontaktujcie się z nami.

Więcej informacji na: https://17milionow.pl/strona-glowna/roztanczone-17milionow

 

Czytany 1533 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 wrzesień 2020 11:19

Najnowsze od Admin