fbpx

Nowości

W tym miejscu znajdziesz ciekawe informacje i zapowiedzi wydarzeń, o których powinieneś wiedzieć. A może Ty chciałbyś być autorem artykułu na naszym blogu?

czwartek, 17 wrzesień 2020 11:53

Zatańcz dla #17milionów

Kampania #17milionów co roku odkrywa przed Wami swoją nową odsłonę. Tym razem w zanadrzu ma dwa nowe wydarzenia! Jedno z nich to Roztańczone #17milionów.

We współpracy ze szkołami tańca, które kochają muzykę i ruch tak samo jak pomaganie, w październiku organizujemy serię tanecznych maratonów charytatywnych "Roztańczone#17milionów". To okazja by uczestnicząc we wspaniałych zajęciach choreograficznych zrobić coś dobrego dla tych, którzy jeszcze nie mogą tańczyć z Wami.

Jak dołączyć do naszej akcji? To bardzo proste – jeżeli prowadzisz szkołę tańca i chcesz zorganizować jeden z maratonów napisz wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ Jeżeli wolisz zatańczyć dla #17milionów sprawdź listę szkół, które biorą udział w naszej akcji, opłać zajęcia i… baw się dobrze pomagając.

Cały dochód uzyskany z organizowanych maratonów zostanie przeznaczony na rehabilitację podopiecznych Fundacji Kolorowy Świat, którzy zmagają się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym

Czytany 1101 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 wrzesień 2020 12:40

Media społecznościowe

Logo 17milionow

Ważne informacje

Biuro

FPD „KOLOROWY ŚWIAT” 
91-457 Łódź, ul. Żabia 10/12

Dane kontaktowe

p.hulewicz@kolorowyswiat.org
Tel.: +48 42 640 67 09
Image
EDYCJE