fbpx

Nowości

W tym miejscu znajdziesz ciekawe informacje i zapowiedzi wydarzeń, o których powinieneś wiedzieć. A może Ty chciałbyś być autorem artykułu na naszym blogu?

czwartek, 24 wrzesień 2020 12:07

Spacer dla #17milionów

Czemu w Gdańsku stoi Fontanna z Neptunem? Skąd wzięła się nazwa Księży Młyn? Gdzie jest ul. Ludgardy i co symbolizuje? Kim jest noblistka z Katowic? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą najwspanialsi przewodnicy w Polsce. Ich niebywała wiedza, pasja i ogromne serca pełne empatii sprawiły, że zupełnie bezinteresownie zdecydowali się poprowadzić dla Was w październiku serię charytatywnych spacerów po najciekawszych miastach w Polsce.

Nie jest to jednak zwykła wycieczka. Dzięki temu, że kupicie bilet/cegiełkę będziemy mogli zapewnić kolejne godziny bezpłatnej rehabilitacji dla dzieciaków z MPD. Każda kwota, którą przeznaczycie na jego zakup będzie zainwestowana najlepiej jak tylko można – w szanse na zdrowe, samodzielne życie.

Zastanawiacie się pewnie czemu akurat październik. To taki deszczowy miesiąc… 6 października obchodzimy Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Dlatego też od sześciu lat właśnie w październiku organizujemy ogólnopolską kampanię społeczną #17milionów, którą w całości poświęcamy MPD. Informujemy o tym jaki charakter ma choroba, jak można pomóc, jak wygląda życie z taką diagnozą. Dzięki temu coraz więcej osób ma świadomość jej istnienia i wie jak może realnie pomóc. Zatem weźcie parasole, rodzinę, znajomych i chodźcie na piękny spacer!

Aby zapisać się na spacer wpłaćcie 10 zł lub więcej na naszą zrzutkę na: www.siepomaga.pl Pamiętajcie aby pobrać z banku potwierdzenie dokonania wpłaty - będzie ono Waszym biletem wstępu. Wydrukujcie je albo zapiszcie w telefonie – pokażecie je swojemu przewodnikowi. Następnie wyślijcie mail z Waszym imieniem i nazwiskiem na wskazany przy każdym spacerze adres email i dopiszcie się do listy uczestników. Na koniec…po prostu bawcie się dobrze.

Każdy z Was może przyłączyć się do kampanii #17milionów i wesprzeć ją w indywidualny sposób, a więcej informacji o Kampanii i sposobach zaangażowania się znajdziecie na stronie www.17milionow.pl

Czytany 1178 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 24 wrzesień 2020 12:24

Media społecznościowe

Logo 17milionow

Ważne informacje

Biuro

FPD „KOLOROWY ŚWIAT” 
91-457 Łódź, ul. Żabia 10/12

Dane kontaktowe

p.hulewicz@kolorowyswiat.org
Tel.: +48 42 640 67 09
Image
EDYCJE